Witam na stronie tomart-tb.pl. Tworzę i Produkuję dla Twojej firmy materiały reklamowe niezbędne do promowania się online i offline. Projekty graficzne, fotografię, grafikę do druku, grafikę internetową, strony www i animację wykonuję osobiście, do prac pozostałych mam sprawdzonych kontrahentów. Zerknij na przykłady, a potem zadzwoń do mnie - zapraszam.

foto dziewczyna - power of hair

Poligrafia
i Druk

Kreacja i Publikacje - Design, Projekty DTP:

Tomart-tb - to nie tylko profesjonalne studio projektowe, ale unikatowe połączenie wielu usług w jednym miejscu. Już od 2005 specjalizujemy się w przygotowaniu do druku czasopism książek, różnorakich publikacji oraz ulotek, folderów, broszur i innych, szeroko rozumianych materiałów reklamowych, również w wersji elektronicznej (pdf, epub, itp). Firma idealnie wpasowuje się w niszę i stanowi świetna alternatywę dla średnich i dużych agencji reklamowych. W jednym miejscu możesz zaprojektować logo wizytówkę, stworzyć cały wizerunek korporacyjny (corporate identity), wykonać profesjonalne zdjęcia reklamowe włącznie ze stroną www i gadżetami. A przy tym nie będziesz czuł się przytłoczony mnogością handlowców doradców - bo współpracujesz z jedną osobą.

design, logo, wizytówki, reklamy:


Skład i Poligrafia, Kreacje DTP, BTL, Druk:

Produkcje poligraficzne są dla Tomart oczkiem w głowie. W roku 2005 to była jej główna specjalizacja. Dzięki zaprzyjaźnionym kontrahentom, prace poligraficzne mogą być nie tylko projektowane i przygotowywane do druku, ale też i drukowane. Dobrze zaprojektowana ulotka to nie tylko taka, która jest tania, ale misternie przygotowany materiał - reklama. Dlatego też Tomart-tb, nie tylko, kreuje, ale jeśli jest to życzeniem Klienta, opiekuje się każdym etapem procesu produkcji (druku). Umożliwia to przekazywanie Klientowi gotowego produktu (od projektu do druku).
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie, prace poligraficzne wykonujemy perfekcyjnie, dbając o wszystkie szczegóły i wysoką jakość materiałów. Oczywiście nasza praca może obejmować tylko etap kreacji.

    Projektujemy składamy i drukujemy:
  • ulotki, foldery, broszury, książki, czasopisma gazety
  • plakaty, bannery billboardy, citylighty
  • kompleksowa obsługa reklam prasowych
  • kampanie BTL, reklamy do czasopism oraz inserty
  • teczki, notatniki, notesy, plannery
  • kalendarze książkowe, planszowe i trójdzielne
  • standy stojaki pudełka i opakowania oraz wiele innych ... zadzwoń i spytaj - Zapraszam!

przykłady prac i projektów można znaleźć poniżej:

prace drukowane przykłady: