Witam na stronie tomart-tb.pl. Tworzę i Produkuję dla Twojej firmy materiały reklamowe niezbędne do promowania się online i offline. Projekty graficzne, fotografię, grafikę do druku, grafikę internetową, strony www i animację wykonuję osobiście, do prac pozostałych mam sprawdzonych kontrahentów. Zerknij na przykłady, a potem zadzwoń do mnie - zapraszam.

foto dziewczyna - power of hair

Pop up

Promocyjne materiały wystawiennicze POS
(ścianki, roll upy i inne):

Dzięki współpracy z czołowymi producentami materiałów POS, firma Tomart dysponuje szerokim wachlarzem materiałów wystawowych od bannerów poczynając, poprzez roll upy, ścianki, kasetony, plansze, a na przenośnych stoiskach kończąc. W jednym miejscu można zatem nie tylko wykonać projekt, ale i otrzymać gotowy produkt by wyposażyć sklep lub stoisko targowe. Poniżej zamieszczam zdjęcie z przykładowymi pracami wykonanymi przez moją firmę.

(POS) point of Sale lub (POP) point of Purchase - to w skrót określający materiały reklamowe i narzędzia wspierające sprzedaż (stojaki na ulotki, standy, ścianki wystawiennicze, wobblery (reklama "przyczepiona" do półki na elastycznym, sprężystym pasku), hangery - reklamy zawieszone pod sufitem, najczęściej z dużym logo producenta, naklejki na podłogę, roll-up - kaseta z rozwijaną reklamą, bannery - reklama wydrukowana na materiale pcv, do zawieszenia na ogrodzeniu, elewacji itp. i inne. roll up i ścianki wykoanne prze Tomart-TB

Jeśli nie wybrałeś portfolio - wróć do oferty w menu na górze strony, klikjąc poniżej link:
(Oferta w menu na górze strony lub duże przyciski)