Witam na stronie tomart-tb.pl. Tworzę i Produkuję dla Twojej firmy materiały reklamowe niezbędne do promowania się online i offline. Projekty graficzne, fotografię, grafikę do druku, grafikę internetową, strony www i animację wykonuję osobiście, do prac pozostałych mam sprawdzonych kontrahentów. Zerknij na przykłady, a potem zadzwoń do mnie - zapraszam.

foto dziewczyna - power of hair

Fotografia

Fotografia reklamowa fotomontaże i nie tylko ...

Fotografie produktowe reklamowe doprowadzam do perfekcji,
Ekspert Adobe Photoshop - zobacz: kliknij poniżej w dowolny poster:

Fotografia produktów, Fotografia kulinarna

Polecam szczególnie zdjęcia w studio fotografii cyfrowej: reklamowe, packshoty (fotografia produktów), portretowe. Ponadto plenerowe, krajobrazowe pozowane i wizerunkowe, do portfolio, sesje fotograficzne, spotkania firmowe, zdjęcia panoramiczne 360° i 3D oraz wiele innych, (na specjalne życzenie wykonuje również zdjęcia okazjonalne, ślubne i komunijne). Mam wieloletnie doświadczenie (Ekspert Photoshopa i wieloletni wykładowca) - oraz dobry warsztat pracy, a jako człowiek wrażliwy potrafię patrzeć artystycznie na świat przez niejeden obiektyw.

Każdą swoją fotografię doprowadzę do perfekcji - dziesiątki razy prowadziłem szkolenia z Adobe Photoshop, więc coś na ten temat wiem. Przykładowe zdjęcia i szersze informacje można znaleźć klikając poniżej w linki (dowolny poster):

Fotografia produktów, Fotografia kulinarna

Wykonuję zdjęcia produktów komercyjnych i reklamowych. Posiadam bardzo duże doświadczenie. Przez Ostatnie pięć lat prowadziłem bardzo intensywnie zajęcia, ucząc jak retuszować zdjęcia produktów by były one z jednej strony naturalnie oświetlone a z drugiej prezentowały się znakomicie i zachęcały do kupienia danego produktu. Oprócz mojej wiedzy popartej 20 letnim doświadczeniem w fotografii i reklamie Tomart-tb posiada wysokiej klasy własny sprzęt do fotografii reklamowej, produktowej, kulinarnej, biznesowej obrotowej 360 itp. Moje zdjęcia produktów i packshotów wykorzystywane do prezentacji sprzedawanych towarów można wykorzystywać zarówno w Internecie jak i w druku. Zdjęcia produktów najczęściej wykonywane są na białych tłach, często są także szparowane, dzięki czemu łatwo można umieścić packshoty na dowolnym tle.


Fotografie reklamowe

Obraz to jedna z najistotniejszych elementów bezpośrednio wpływający na nasze wybory zakupowe. Zdjęcia reklamowe muszą mieć charakter przemyślanej i dobrze skonstruowanej akcji mającej na celu osiąganie zysków ze sprzedaży towarów pokazując je w najatrakcyjniejszy sposób. Dobre zdjęcia reklamowe wspaniale uzupełniają zdjęć typu packshot, pokazując klientowi dodatkowe zalety produktów. Dzięki nim okładki katalogów, foldery i czasopisma spełniają funkcję reklamy prasowej czy Internetowej. Niezależnie od tego czy znajdują się w magazynach, czy na billboardach, zdjęcia reklamowe mają za zadanie zatrzymać uwagę klientów, zaskoczyć pomysłem i zachęcić do zakupu. Fotografie reklamowe mają swoją specyfikę, wymaga to od fotografa kreatywnego podejścia do produktu, a od retuszera sprytnego eksponowania zalet. Często trzeba prezentować dynamiczne ujęcia nierzadko się gając po emocje. Dobre odpowiednie oświetlenie, należy eksponowanie założonego celu dają atrakcyjny i misternie zaplanowany przekaz wizualny. Oczywiście takie fotografie są bardziej pracochłonne niż zdjęci produktów reklamowych, packshotów. Ale zawsze warto je wykonywać bo znacząco zwiększają naszą atrakcyjność. Prawie zawsze w Tomart-tb zdjęcia wykonuję osobiście. Moje indywidualne podejście do klienta, świeże i niekonwencjonalne pomysły, gwarantują przyciąganie uwagi dzięki właściwemu wykonaniu przeze mnie i wyretuszowaniu zdjęć. Ja nie tylko jest specjalistą, ale jestem również wykładowcą Adobe Photoshop więc wiem jak doprowadzać zdjęcia i fotomontaże do zamierzonego perfekcyjnego efektu.Fotografia kulinarna, jedzenia

Fotografia kulinarna - fotografia jedzenia nie jest tylko zwykłym zdjęciem potrawy którą zamierzamy spożyć, to misterna konstrukcja, przemyślana łamigłówka - podana w prosty przyjazny sposób. Dobrze zaprojektowane danie w fotografii kulinarnej, jest jak dobrze zaprojektowany przyrząd do wywoływania pożądania, gdzie to co dobre eksponuje sie na pierwszym miejscu, a to co  mniej atrakcyjne  układa w sposób mało widoczny. Dobre zdjęcie reklamowe lub produktowe to nie tylko zbiór produktów to tajemnicza podróż po emocjach, której finałem będzie zakup świadomie zaprojektowany przez  fotografa. Dobra fotografia komercyjna to gwarancja dobrego wyboru i satysfakcji Klientów z zakupów,. To w końcu mechanizm  zapewniający na zwiększenie zysków!